ATPŪTAS IESPĒJAS

Mālpils muiža piedāvā daudzveidīgas atpūtas iespējas, sniedzot iespēju ikvienam muižas viesim – gan romantikas mīlētājiem, gan ģimenēm ar bērniem, gan aktīvās atpūtas piekritējiem brīvo laiku pavadīt atbilstoši savai gaumei.

ELECTRA VELOSPĒDI

Dosies izbraucienā ar „Electra” velosipēdiem, baudot skaisto Mālpils apkārtni. Jautājiet personālam pēc kartes, kas aizvedīs jūs līdz apkārtnē esošajiem apskates objektiem.
Ja vēlēsieties ar velosipēdiem doties garākā izbraucienā un sarīkot pikniku, muižas personāls sagatavos visu nepieciešamo līdzi ņemšanai – uzkodas, dzērienus un mīkstu pledu.

Piknika groza cena 2 personām sākot no 20,00 EUR
Velosipēda noma 5,00 €/ 2h
Nakšņotājiem velosipēdu izmantošana bezmaksas /2 h

MASĀŽAS PIEDĀVĀJUMS

Papildini savu atpūtu muižā ar uzmundrinošu masāžu vai relaksējošu procedūru ķermenim.
Iepazīsties ar Mālpils muižas masāžas piedāvājumu klāstu, izvēlies sev tīkamāko un atdzīvini savu ķermeni!
Procedūras lūdzam rezervēt vismaz 3 dienas pirms ierašanās.

DABAS TAKA

Mālpilī nesen atklāta jauna Dabas taka. 6,5 km garā dabas taka ved no viduslaiku pilskalna gar Mergupītes kreiso krastu līdz atpūtas vietai pie Oto Skulmes dižozola pretī ” Skulmju ” mājām. Vietām izlikti koka tiltiņi, ir arī piknika vieta.

EKSKURSIJAS

Dodies ekskursijā pa Mālpils muižu gida pavadībā vai iegādāties Muižas ceļvedi, ar kura palīdzību varēsi uzzināt visu par Muižas vēsturi, restaurācijas gaitu un muižā esošajām mākslas un vēstures vērtībām.

Izcenojumi:
2,00 € / pers.
Gida pakalpojumi līdz 25 pers. (Lv) 30,00 € (Eng/ Rus/ Ger) 35,00 €
Mālpils muižas ceļvedis 5,00 €

VIESIZRĀDES UN KONCERTI

Mālpils muižā regulāri tiek organizēti gan dažādi muzikāli pasākumi, gan viesizrādes un teatrāli uzvedumi.

Muižas Lielā zvaigžņu zāle var lepoties ar labu akustiku, kas ļauj baudīt mūziku lieliskā skanējumā. Vasaras sezonā muižas parkā tiek rīkoti arī vairāki brīvdabas koncerti un kino seansi. Informāciju par tuvākajiem pasākumiem skatīt JAUNUMI sadaļā

TĒJAS NAMIŅŠ

Mālpils muižas parkā pie paša dīķa atrodas mājīgs Tējas namiņš, kuru iespējams iznomāt maza piknika rīkošanai vai tējas baudīšanai lietainā laikā.
Piedāvājam arī grila nomu piknika rīkošanai.

Cena 15,00 €/h (no 15.maija līdz 30.septembrim)

LAIVU NOMA

Mālpils muižas kompleksā atrodas plašs baroka stila parks un dīķis, kurā čalo strūklaka un zied ūdensrozes. Piedāvājam izbraucienus pa dīķi ar laiviņām, lai baudītu  gleznaino dabas ainavu vai romatisku divvientulību.*

Cena: 15,00 €

*  pakalpojums pieejams tikai sezonā