LIELĀ ZVAIGŽŅU ZĀLE

Mālpils muižas lielākā un greznākā zāle. Zāle atrodas muižas otrajā stāvā. Zvaigžņu zāle savu nosaukumu ieguvusi dēļ skaistā ozolkoka parketa, uz kura redzami zvaigžņu fragmenti. Esošais parkets restaurēts pēc vēsturiskajiem grīdas parketa fragmentiem.  Zāle piemērot kāzu svinībām,  konferencēm, izrādēm, koncertiem un citiem pasākumiem.

Zāles platība: 110 m²
Ietilpība: 120 personas

MAZĀ ZVAIGŽŅU ZĀLE

Zāle atrodas muižas otrajā stāvā tieši blakus Lielajai Zvaigžņu zālei. Zāles grīdu sedz tas pats skaistais parkets, kas Lielajā zvaigžņu zālē. Telpa iekārtota ar bīdermeijera stila mēbelēm, pie sienām izvietota gleznu kolekcija.  Zāle paredzēta nelielām svinībām, semināriem, laulības ceremonijām.

Zāles platība: 44 m²
Ietilpība: 25 personas

PANEĻU ZĀLE

Zāle atrodas muižas 2. stāvā. Savu nosaukumu zāle ieguvusi no atrestaurētajiem vēsturiskajiem ozolkoka paneļu griestiem. Paneļu zāli dēvē arī par mākslinieku Skulmju zāli, jo tās sienas rotā Oto, Ugas un Džemmas Skulmes mākslas darbi (tieši Mālpilī atrodas Skulmju dzimtas mājas).  No zāles var iziet uz plašu Vasaras terasi.

Zāles platība: 58 m²
Ietilpība:  45 personas

KAMĪNZĀLE

Zāle atrodas muižas 2. stāvā blakus Mazajai Zvaigžņu zālei un Paneļu zālei.  Zālē atrodas balts, restaurēts podiņu kamīns, unikāls ampīra stila servants un citas izsmalcinātas mēbeles. Telpa papildināta ar grezniem aizkariem, mākslas priekšmetiem un gleznām. Kamīnzāle būs lieliska vieta nesteidzīgām pārrunām, svinībām vai svētku maltītei pie kamīna.

Zāles platība: 38 m²
Ietilpība:  20 personas

BIBLIOTĒKA

Gaiša un plaša telpa, kas atrodas blakus Lielajai Zvaigžņu zālei. Šajā telpā atjaunots vēsturiskais parkets un podiņu krāsns. Beļģijas un Francijas antikvariātos iegādātie grāmatu plaukti pildīti ar bagātīgu grāmatu kolekciju. Pie sienām eksponēti muižas arhitekta V.L.Bokslafa oriģinālrasējumi.

Platība: 34 m²
Ietilpība: 15 personas

CIGĀRU ZĀLE

Nelielā Cigāru zāle atrodas muižas 2. stāvā, no tās var iziet uz plašu Ziemas terasi.
Gadsimtus atpakaļ šī būtu telpa, kurā vīrieši, kūpinādami cigārus, apspriestu politiku. Iekurot kamīnu šī telpa iegūst pavisam citu – mājīgu un pat romantisku atmosfēru.

Platība:  22 m² (kopā ar terasi)

RESTORĀNS UN BĀRS

Plašajai restorāna telpai interesantu raksturu piešķir atsegtās griestu velves, te atrodas divas oriģinālas podiņu krāsnis, izvietotas bīdermeijera mēbeles un sienas grezno mākslas darbi. Restorānā atrodas arī bārs. No restorāna terases paveras pasakains skats uz muižas parku, strūklaku un muižas dīķi.

Zāles platība: 117 m²
Ietilpība:  60 personas

MEDNIEKU ZĀLE

Zāle atrodas muižas 1. stāvā, blakus restorāna zālei. Šīs zāles interjeru veido Francijas un Itālijas antikvariātos izraudzītas mēbeles, svečturi un vāzes, taču telpas galvenais akcents ir medību trofejas – lāčādas, aļņu un briežu ragi. Zāli iemīļojuši mazu svinību svinētāji.

Zāles platība: 48 m²
Ietilpība:  20 personas

ORANŽĒRIJA

Plaši arkveidīgi logi, kas lieliski izgaismo telpu, antīkas mēbeles, izsmalcināti aizkari un lielformāta mākslas darbi veido Oranžērijas eleganti rotaļīgo gaisotni, to paspilgtina telpaugu un krāšņumaugu pārbagātība.   Oranžērija atgādina pils parku siltā vasaras dienā.

Zāles platība:  32 m²
Ietilpība:  10 personas

MĀLPILS MUIŽAS KLĒTS

Sākot no 2018. gada atveram vēl vienas senas ēkas durvis, piedāvājot Mālpils muižas klēti kāzu svinību rīkošanai un neaizmirstamu pasākumu organizēšanai. Telpa radošiem domu lidojumiem. Noslēpumaina un pielāgojama vide. Laba akustika. Oriģinālās mūra sienas. Atsegtas koka sijas.

Klēts platība: 220 m²
Ietilpība:  200 personas

MĀLPILS MUIŽAS DĀRZA MĀJA

Dārza mājai ir atvērti griesti ar koka sijām, kas izgaismotas ar lampiņām. Oriģinālas mūra sienas, kas rotātas ar iedvesmojošiem veclaicīgiem rakstiem un apzaļumotas ar visdažādākajiem krāšņumaugiem. Gluži tāpat kā klētij, Dārza mājas vide ir viegli pielāgojama un pateicīga radošumam. No Dārza mājas galvenās ieejas paveras lielisks skats uz Mālpils muižu, tās parku un dīķi.

Dārza mājas platība: 140 m²
Ietilpība: 90 personas