ATPŪTAS IESPĒJAS

Mālpils muiža piedāvā daudzveidīgas atpūtas iespējas, sniedzot iespēju ikvienam muižas viesim – gan romantikas mīlētājiem, gan ģimenēm ar bērniem, gan aktīvās atpūtas piekritējiem brīvo laiku pavadīt atbilstoši savai gaumei.

ELECTRA VELOSPĒDI

Dosies izbraucienā ar „Electra” velosipēdiem, baudot skaisto Mālpils apkārtni. Jautājiet personālam pēc kartes, kas aizvedīs jūs līdz apkārtnē esošajiem apskates objektiem.
Ja vēlēsieties ar velosipēdiem doties garākā izbraucienā un sarīkot pikniku, muižas personāls sagatavos visu nepieciešamo līdzi ņemšanai – uzkodas, dzērienus un mīkstu pledu.

Piknika groza cena 2 personām sākot no 20,00 EUR
Velosipēda noma 5,00 €/ 2h
Nakšņotājiem velosipēdu izmantošana bezmaksas /2 h

MASĀŽAS PIEDĀVĀJUMS

Papildini savu atpūtu muižā ar uzmundrinošu masāžu vai relaksējošu procedūru ķermenim.
Iepazīsties ar Mālpils muižas masāžas piedāvājumu klāstu, izvēlies sev tīkamāko un atdzīvini savu ķermeni!
Procedūras lūdzam rezervēt vismaz 3 dienas pirms ierašanās.

DABAS TAKA

Gar Mergupes kreiso krastu Mālpilī pieejama pastaigu taka aptuveni 6,5 km (turp-atpakaļ). Taku iespējams sākt no jebkura sev vēlamā sākuma punkta – no atpūtas vietas pie Skulmes dižozola, no Saules vārtu kalna vai takas viduspunktā pie Mālpils kapsētas. Dodoties pa taku iespējams baudīt skatus pie upītes, vērot tās līkločus, kā arī iegūt jaunas zināšanas pie izvietotajiem informatīvajiem stendiem, kuri stāsta par teritorijā sastopamajiem kokiem, augiem, zivīm u.c. Dažviet upe ir ļoti mierīga, citviet sakritušie koki veido lielāku ūdens straumi. Maršrutā pieejami tādi apskates objekti kā – Oto Skulmes dižozols, Draudzības akmens, Mālpils viduslaiku pilskalns, Tēvijas kara brāļu un Mālpils kapi, Skulmju dzimtas vieta.

EKSKURSIJAS

Dodies ekskursijā pa Mālpils muižu gida pavadībā vai iegādāties Muižas ceļvedi, ar kura palīdzību varēsi uzzināt visu par Muižas vēsturi, restaurācijas gaitu un muižā esošajām mākslas un vēstures vērtībām.

Izcenojumi:
Ieejas maksa 2,00 € / pers. (papildus gida pakalpojumiem)
Gida pakalpojumi līdz 30 pers. (LV, RUS) 30,00 € (ENG/ DE) 35,00 €
Gida pakalpojumi virs 30 pers. (LV, RUS) 40,00 € (ENG/ DE) 45,00 €

Mālpils muižas ceļvedis 8,00 €

VIESIZRĀDES UN KONCERTI

Mālpils muižā regulāri tiek organizēti gan dažādi muzikāli pasākumi, gan viesizrādes un teatrāli uzvedumi.

Muižas Lielā zvaigžņu zāle var lepoties ar labu akustiku, kas ļauj baudīt mūziku lieliskā skanējumā. Vasaras sezonā muižas parkā tiek rīkoti arī vairāki brīvdabas koncerti un kino seansi. Informāciju par tuvākajiem pasākumiem skatīt JAUNUMI sadaļā

ZIEMAS DĀRZA TERASE

Mālpils muižas parkā pie paša dīķa atrodas mājīga stikla dārza terase, kuru iespējams iznomāt maza piknika rīkošanai vai tējas baudīšanai lietainā laikā.
Terase ir piemērota no 2 līdz 6 personām.

Mālpils muiža ir sagatavojusi īpašu piedāvājumu, kurā ietilpst:

Gardēžu uzkodu izlase, deserts 2 personām, siltais dzēriens vai kafija/tēja.

Pārdomāts vizuālais noformējums, dekorācijas un sveces

Cena 2 personām   70.00 EUR

Cena katrai nākamajai personai 25.00 EUR

LAIVU NOMA

Mālpils muižas kompleksā atrodas plašs baroka stila parks un dīķis, kurā čalo strūklaka un zied ūdensrozes. Piedāvājam izbraucienus pa dīķi ar laiviņām, lai baudītu  gleznaino dabas ainavu vai romatisku divvientulību.*

Cena: 15,00 €

*  pakalpojums pieejams tikai sezonā