Apceļo Latvijas pilis un muižas

Atklāj vasaru ceļojot! Apceļošanas akcija “Apceļo Latvijas pilis un muižas 2023”

Vasaras sākums ir lielisks laiks, lai iepazīt Latvijas vērtības un vēsturisko mantojumu. Biedrība “Latvijas Piļu un muižu asociācija” (LPMA)  1. jūnijā uzsākusi akciju “Apceļo Latvijas pilis un muižas 2023”, kas noritēs līdz 28. oktobrim. Akcijā paredzēts vērienīgs balvu fonds uz kuru varēs pretendēt aktīvākie apceļotāji.

 Latvijas piļu un muižu apceļošana būs aizraujoša ģimenes lokā, draugu kompānijā,  romantiskā divvientulībā vai lieliska iespēja dabas un vēstures mantojumu izjust vienatnē.

Esam uzticīgie akcijas dalībnieki, in  arī šogad piedāvājam iespēju izzināt kultūras mantojumu un piedzīvot interesantus stāstus Mālpils muižā!

Noderīga informācija:

Apceļotājiem jādodas pie objekta un ar kontrollapā atrodamo LPMA logo jānofotografējas objekta fonā. Fotogrāfija jāievieto savā sociālajā Facebook kontā, kur izveidojat speciālu fotogaleriju ar nosaukumu “Apceļotās Latvijas pilis un muižas 2023”, tajā ievietojat vienu fotogrāfiju no katra objekta, pievienojat apmeklētā objekta nosaukumu un atzīmējat ar #lpma, #apceloLatvijaspilisunmuizas2023 un #malpilsmuiza. Kontrollapā pašrocīgi pie apmeklētās pils, muižas atzīmējat #LPMA (lai noslēgumā varam pārbaudīt datu ticamību).

PIETEIKT REZERVĀCIJU

Zvaniet mums vai aizpildiet zemāk esošo formu, un mēs ar jums sazināsimies. Mēs cenšamies atbildēt uz visām rezervācijām 24 stundu laikā.