Laulību ceremonija Mālpils muižā

Laulības reģistrācija ir kāzu dienas svarīgākais un skaistākais notikums. Arvien biežāk cilvēki izvēlas svēto laulības solījumu viens otram dot brīvā dabā vai kādā citā skaistā vietā ārpus baznīcas vai dzimtsarakstu nodaļas.

Mālpils muiža piedāvā putnu dziesmu, strūklakas čalu un dabas smaržu piepildītu laulību ceremoniju rīkot muižas parkā. Ceremoniju iespējams rīkot arī greznajās muižas zālēs.

Ēdināšana

Par izsmalcinātu maltīti Jūsu svētku svinībās rūpēsies Mālpils muižas restorāna šefpavāre Aija Gabrāne ar savu komandu. Šefpavāres Aijas Gabrānes meistarība, mīlestība uz sezonāliem Latvijas produktiem un izdoma ēdienu pasniegšanā jau labu laiku tiek atzinīgi novērtēta. Ēdieni izceļas ne tikai ar izsmalcinātām garšas niansēm, bet arī ar noformējumu – krāsu un faktūru paleti.

Nakšņošana Mālpils muižā

Mālpils muižas Kungu mājā iekārtota dizaina viesnīca ar 17 izsmalcinātiem numuriem. Katrs viesu numurs ir ar individuāli veidotu dizainu, šeit mūsdienīgais sastopas ar senatnīgo un modernais harmoniski savijas ar klasiskām vērtībām. Muižas mansarda stāvā starp simtgadīgām ozolkoka sijām romantiskā lauku stilā ir ierīkotas mājīgas economy klases istabas.

Maksimālais cilvēku skaits izguldināšanai Mālpils muižā (ar papildvietām) ir līdz 90 vietām.

Svinību zāles

Mēs piedāvājam nomāt visu muižas kompleksu, kā arī iespēju nomāt tikai atsevišķas muižas zāles, kas atbilstu tieši jūsu svinību specifikai, viesu skaitam, budžetam un vēlmēm.
Skatīt telpas

Saņemt Kāzu Grāmatu savā epastā

Pieteikt grāmatu

Mālpils muižas klēts

2018. gadā atverām vēl vienas senas ēkas durvis, piedāvājot Mālpils muižas klēti kāzu svinību rīkošanai un neaizmirstamu pasākumu organizēšanai. Telpa radošiem domu lidojumiem. Noslēpumaina un pielāgojama vide. Laba akustika. Oriģinālās mūra sienas. Atsegtas koka sijas.

Klēts platība: 220 m²
Ietilpība: 200 personas

Mālpils muižas dārza māja

Dārza mājai ir atvērti griesti ar koka sijām, kas izgaismotas ar lampiņām. Oriģinālas mūra sienas, kas rotātas ar iedvesmojošiem veclaicīgiem rakstiem un apzaļumotas ar visdažādākajiem krāšņumaugiem. Gluži tāpat kā klētij, Dārza mājas vide ir viegli pielāgojama un pateicīga radošumam. No Dārza mājas galvenās ieejas paveras lielisks skats uz Mālpils muižu, tās parku un dīķi.

Dārza mājas platība: 140 m²
Ietilpība: 90 personas

Kāzu pieturvieta Mālpils muižā

Piedāvājumā iekļauts:

  • Romantisks galdiņš četriem kādā no Mālpils muižas greznajām zālēm vai parka teritorijā;
  • Svaigo ziedu kompozīcija uz galda, balti Chiavari krēsli vai antīki zeltīti krēsli.
  • Atdzesēts dzirkstošais vīns;
  • Gardas uzkodas un deserts;
  • Muižas parks un skaistās zāles būs pieejamas netraucētai kāzu fotosesijai;
  • Iespēja izmantot retro velesipēdus Electra;
  • Uzturēšanās Mālpils muižā līdz 2 stundām.

Piedāvājuma cena četrām personām EUR 220.00