Sākums labām idejām

Mālpils muiža ir vieta, kur dzimst lieliskas idejas un sapņi kļūst par realitāti. Mazpilsētas vide un svaigs gaiss radīs pozitīvu atmosfēru un veicinās Jūsu darba produktivitāti. Balstoties uz pieredzi un Jūsu individuālām vēlmēm, ieteiksim Jums labākos risinājumus un parūpēsimies par visu nepieciešamo jūsu pasākumam – gardām maltītēm, kafijas pauzēm, tehnisko aprīkojumu un radošo atbalstu.

Telpas semināriem, konferencēm

Mālpils muižas telpas un zāles ir lieliski piemērotas gan lietišķiem, gan korporatīviem (telpas semināriem, sapulcēm, konferencēm, banketiem), gan radošiem pasākumiem (svinīgiem pasākumiem, koncertiem, jubilejām). Mēs piedāvājam nomāt dažāda lieluma zāles. Telpu plānojums ir atbilstošs vienas vai vairāku dienu pasākuma rīkošanai, un ir pielāgojams dažāda lieluma pasākumu organizēšanai. Pasākumiem ar lielu cilvēku skaitu piedāvājam nomāt visu muižas kompleksu.
Skatīt telpas

Ēdināšana

Par gardu maltīti Jūs pasākumā rūpēsies Mālpils muižas šefpavāre Aija Gabrāne ar komandu. Atbilstoši Jūsu gaumei un vēlmēm priekš Jums tiks sastādīta īpaša ēdienkarte, izmantojot aktuālos sezonas produktus. Piedāvājam bagātīgas kafijas pauzes, pusdienas un vakariņas servētas kārtās vai furšeta veidā.

Nakšņošana Mālpils muižā

Mālpils muižas Kungu mājā iekārtota dizaina viesnīca ar 22 izsmalcinātiem numuriem. Katrs viesu numurs ir ar individuāli veidotu dizainu. Šeit mūsdienīgais sastopas ar senatnīgo un modernais harmoniski savijas ar klasiskām vērtībām.

Maksimālais cilvēku skaits izguldināšanai Mālpils muižā (ar papildvietām) ir līdz 90 vietām.